Проект Chi by Decadance House припиняє своє існування.

Про це написали співвласники закладу в Instagram.

Як зазначається в дописі, одна з найголовніших причин закриття – пандемія коронавірусу – заклад не працював з моменту першого локдауна в березні 2020 року.

“Причин цього рішення кілька. Перша – пандемія і відповідальність за здоров’я людей, які знаходяться в закритому приміщенні. Ми закрилися і не працювали жодного дня з моменту першого локдауна в березні 2020 року, щоб не наражати людей ризику захворювання”, – пишть співвласники.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от CHI by Decadence House (@chi_decadencehouse)

Також причиною закриття стало те, що, на думку співвласників, формат Chi перестав бути ексклюзивним і новаторським в своєму сегменті музики і цільової аудиторії.

“Стало надто багато заходів та виступів «наших» артистів в різних закладах міста. Артистів, багато з яких стали широко відомі і виступили вперше в нашій країні завдяки роботі і музичному смаку нашої команди і простору Chi. Ми не бачимо сенсу бути одними з…” – йдеться в повідомленні.

Проте співвласники анонсували вечірку цього літа на їхній іншій локації – “Курені”. Вечірка присвячуватиметься Chi, музичному дуету Artbat, один з учасників якого був артдиректором Chi. На локації планують впровадити новий формат просто неба разом з командою Closer – з різноманітною музикою, їжею та більш раннім початком роботи.

До слова, проект Chi by Decadence House був створений у 2016 році та поєднував в собі формат ресторану південно-азійської кухні та party place. На вихідних у просторі влаштовували вечірки, лайв-шоу та концерти.

Нагадаємо, раніше через коронавірус закрили свої заклади столична мережа здорового харчування МОМО, мережа пабів Тролейбус, концертний клуб «Бінго» та мережа піцерій Solo Pizza.