Таке розпорядження підписав мер Києва Віталій Кличко.

У Київраді затвердили порядок проведення пленарних засідань у дистанційному форматі. Про це йдеться в офіційному розпорядженні.

Як зазначили у Київській міській раді, на період карантину, встановленого Кабіном, пленарні засідання  можуть проводитись дистанційно у режимі відеоконференції за допомогою програми Microsoft Teams з одночасною трансляцією засідань на офіційному вебсайті Київської міської ради.

«Дистанційні пленарні засідання  можуть проводитись виключно з питань невідкладного внесення змін до бюджету міста Києва, інших питань щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій,  якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких надзвичайних ситуацій або реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами, процедурних питань, крім питань, що потребують таємного голосування», — зазначили у Київській міській раді.

Таке розпорядження підписав мер Києва Віталій Кличко. Інформацію щодо дати та часу проведення пленарних засідань опублікують на офіційному сайті Київради.

Нагадаємо, із 5 квітня в столиці посилюють карантин. Серед нових обмежень – у громадський транспорт пускатимуть лише за спецперепустками. Нові правила діятимуть щонайменше до 16 квітня.

Фото: unsplash