Strichka - фестиваль електронної музики, який організовує команда арт-центру Closer.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Strichka Festival.

«Ви вже бачили схоже зображення минулого року. Ситуація, на жаль, не змінилася і цьогоріч. Ми не можемо провести справжню Стрічку в її істинному вигляді у травні, тому що збирати людей у закритих приміщеннях (а це шість локацій, без яких Стрічка не існує) поки що заборонено. Тому ми переносимо подію на 18 вересня», – зазначили в дописі.

У 2020 році фестиваль спочатку перенесли на літо, а згодом скасували через карантин. Майбутня Strichka відбудеться в Києві вже всьоме. На останньому фестивалі у 2019 році виступили понад 40 музикантів з США, Німеччини та України.

Цікаво, що куплені минулого року квитки будуть дійсні 18 вересня. Окрім цього, якщо ви не маєте можливості потрапити на фестиваль у вересні, то придбані квитки будуть дійсні також і на фестиваль у травні 2022-го року. Якщо ви бажаєте повернути квиток, це можна зробити через білетного оператора онлайн.

Водночас організатори запевнили, що їм вдасться зробити свято весни, яке відбудеться 22 травня.

«Але є добрі новини! Свято весни 22 травня ми все ж таки зробимо – просто неба. То буде не фестиваль, а лише його частинка у Дворі та на Причалі. Подробиці розкажемо трошки згодом», – наголосили в дописі.

Фото: фейсбук