Трагічний випадок стався 28 січня цього року.

Про це повідомляє прес-служба Київської обласної прокуратури.

Справу про самогубство 10-річного хлопчика у селі Чайки, що на Київщині, передали слідчому підрозділу вищого рівня – слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Київській області.

Правоохоронці перевірять можливу участь малолітнього у групах в соцмережах, які носять суїцидальний характер. Зокрема, за їхніми правилами діти та підлітки мають вчинити самогубство.

Йдеться про трагічний випадок, що стався 28-го січня у селі Чайки, коли з 15-го поверху багатоповерхівки вистрибнув хлопчик. Його смерть настала до приїзду медиків.

«Зважаючи на складність даного кримінального провадження керівництвом Київської обласної прокуратури прийнято рішення про подальше забезпечення процесуального керівництва у ньому безпосередньо прокурорами апарату обласної прокуратури», – йдеться у повідомленні.

До слова, у столиці затримали адміністраторку «групи-смерті». За словами поліції, жінка втягнула 13 дітей у спілкування, пов’язане зі схилянням до скоєння самогубства. Наразі вона перебуває на лікуванні, у неї вивили психічні відхилення.

Фото: Фейсбук