Постраждала й робота Київ Media, телеканалу «Київ» та «Радіо Київ - 98 FM».

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Частина Подільського району дві години була без світла – декілька вулиць нібито знеструмив необачний забудовник.

До слова, через цю подію знеструмило й приміщення телерадіокомпанії «Київ», через що ми змушені були дві години вести резервне мовлення.

Попередньо, оптоволокно пошкодила техніка забудовника, який зводить житловий комплекс на Подолі.

Журналістка телеканалу «Київ» знайшла місце аварії – вулиця Глибочицька, 13. Там зводять своєрідний комунікаційний колодязь, у якому з’єднаються проводи з усього ЖК. Аварійні служби розбираються, який саме кабель пошкоджено. Будівельники ж не коментують ситуацію.

Зі слів очевидців, екскаватор своїм ковшем зачепив кабель, що був під напругою. Дехто каже, що на місці події навіть був невеликий спалах та дим. А одна з опитаних перехожих сказала, що одну людину від удару нібито підкинуло в повітря.

Станом на 16:00 світло відновили ще не в усіх будівлях навколо.

На щастя, ніхто не постраждав.

На місце події виїхали аварійники, що мають ліквідувати всі наслідки аварії.

До слова, 40 тисяч клієнтів Київських електромереж залишалися торік без світла через дії будівельників та комунальників. Численні аварії в компанії пояснили відсутністю погоджень із будівельниками, які пошкоджували кабелі під час робіт.

Усього у 2020 році таких аварій було 117. Вони й спричиняли аварійні відключення світла. Подібне вже 33 рази траплялося і протягом першого кварталу 2021-го.

Фото: unsplash