Головною причиною такої проблеми є дефіцит кисню в приміщенні.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київгазу.

У дописі зазначають, що наразі споживачі часто висловлюють підозру щодо того, що якість газу погіршилася, адже на плиті довго кип’ятиться вода або готуються страви.

Однак в енергетичній компанії зазначають, що для подібних ситуацій є цілий комплекс причин, у який не входить якість газу.

«Що ж стосується причин, то одна із основних – дефіцит кисню в повітрі. Як вам відомо, для повного згорання газу необхідна певна кількість кисню. Коли кисню менше, то газ згорає не повністю, а отже не дає необхідну теплотворність», – пояснили в дописі.

Кількість кисню в приміщенні може зменшуватися через незадовільну вентиляцію.

«Зараз майже всі вікна у помешканнях металопластикові, а вентиляція приміщення незадовільна. Через це кисню в приміщенні стає все менше», – зазначили в Київгазі.

Водночас фахівці наголосили, що відсутність потрібної кількості кисню спричинює не тільки неповне згоряння газу, а й погане самопочуття і шкоду здоров’ю.

Щоб виправити цю проблему, у Київгазі рекомендують частіше провітрювати помешкання та обов’язково відчиняти вікно, коли готуєте щось на газовій плиті.

«Такі прості правила не лише пришвидшать процес приготування страв, а й додадуть кисню вашому організму», – наголосили в дописі.

Фото: pixabay