«Друзі» дівчинки покликали її на прогулянку, вочевидь, заздалегідь домовившись про напад. Мама постраждалої повідомила, що в неї стався струс мозку.

На Поштовій площі у Києві компанія підлітків влаштувала публічне цькування 12-річній школярці. Про це повідомила у Facebook мама постраждалої, Дарія Судакова.

За її словами, 25 травня ці підлітки покликали її доньку Катерину на прогулянку. Вдень посеред Поштової вони почали розбивати дівчинці об голову сирі яйця та ображати її вголос, знімаючи це на мобільні телефони. Крім того, перед нападом у дівчини начебто навіть відібрали телефон.

При цьому жінка не уточнює, чи ця компанія просто знайомі, чи це однокласники її доньки.

«Як виявилося, 6 підлітків домовилися заздалегідь, купили яйця, покликали Катю гуляти. Коли вони зустрілися, то відібрали телефон, почали принижувати і напали, паралельно знімаючи все на свої телефони. Відео закинули пізніше в канали Телеграма та Інстаграма» — розповідає жінка.

За словами мами постраждалої, у дівчини після нападу діагностували струс мозку та закриту черепно-мозкову травму. Нині з нею працюють психологи.

«На історії з яйцями все не закінчилося. Каті продовжують надходити погрози, а в листуванні між підлітками ми бачимо бажання продовжити булінг і загрози здоров’ю Каті» — додала Судакова.

Також вона розповіла, що написала заяву в Подільський райвідділок поліції, і що очікує «покарання для всіх винних» та вибачень від нападників.

Зауважимо, що доступ до Instagram-акаунтів та Телеграм-каналів, які вказані на відео з публікації, нині вже обмежено.

Редакція Kyiv Media намагається дізнатися позицію всіх учасників конфлікту.

Як ми повідомляли, блогерка, яка з друзями рознесла готель і готова була «показати цицьки» копам, погрожує самогубством через заблокований Instagram.

Фото: Фейсбук