Представники ОККО натомість кажуть, що «ще не визначились».

Світова мережа закладів швидкого харчування Burger King, яка є головним конкурентом McDonald’s, начебто виходить на ринок України. Розвивати мережу буде АЗС ОККО, яка підписала відповідний договір з правовласником — про це повідомив у своєму Facebook ресторатор Ігор Сухомлин.

«Компанія ОККО купила франшизу Burger King. Після Ікєї це наступний солодкий пиріжок глобалізації, якості і креативності. Ви просили воппер бургер? Ось вам» — пише Сухомлин.

Водночас, як повідомляє видання Retailers з посиланням на топ-менеджерів ресторанного ринку, Burger King вже шукає управлінську команду і приміщення під майбутні заклади. А на сайті rabota.ua в одному з оголошень вакансії ОККО від 29 березня компанія шукає «HR бізнес-партнера, на новий франчайзинговий проект ресторанного напряму, який компанія буде впроваджувати в Україні».

Також видання зазначає, що мережа АЗС нині «оформляє торгові марки Burger King в Україні».

Водночас, представники ОККО поки не підтвердили інформацію про придбання франшизи.

«Ми розглядаємо і завжди в пошуку різних варіантів розвитку сегменту харчування нашої мережі. В тому числі розглядаємо і співпрацю з різними міжнародними брендами. Але говорити про те, хто це буде, вищезгаданий бренд (Burger King — ред.) або хтось інший — рано, ми ще фінально не визначились» — відповіли у прес-службі ОККО на запит Retailers.

Зауважимо, що ресторатор Ігор Сухомлин 7 квітня натякнув у своєму Facebook, що Burger King відкривається на Бессарабці у Києві. Пізніше виявилося, що це була лише промо-акція до лекції екс-маркетингового директора компаніїї Фернандо Мачадо, яка запланована на 17 квітня.

Тим часом Apple шукає в офіс консультанта з перевірки продуктів.

Фото: Фейсбук