Катерина Волкова кілька годин пролежала під плитами, але вижила; її чоловік, Олексій Нікітін, загинув.

Росіянка Катерина Волкова, яка постраждала в результаті ракетного удару рф по столичній Татарці 26 червня, розповіла журналістам телеканалу “Київ” про той день.

Волкова розповіла, що дійсно має російський паспорт, але з 2013 року проживає в Україні і у 2014 році познайомилася тут з чоловіком — українцем Олексієм Нікітіним. Він загинув від вибуху ракети.

Зі слів жінки, вранці 26 червня вони спали і навіть не чули сирен.

Катерина Волкова

Ми прокинулися від вибухів, сирен ми не чули. Я спала з дочкою. У нас двоярусна квартира була, чоловік спав нижче. Ми прокинулися, побігли з нею в коридор, він піднявся до нас. Я її з собою поставила в куток, обійняла. А він побіг назад, вниз до собаки. І прилетіла вже 2 або 3 ракета, ми почали падати з дочкою нижче. 2-3 поверхи, можливо, падала я. Потім хвилини за 2 я почула, що вона заговорила (донька – ред.). Запитувала, чи врятують її, чи врятують нас, що в неї болить нога… далі вже прийшли рятувальники” — розповіла Волкова.

Жінка також розповіла, що до останнього не вірила у те, що росія може напасти на Україну. Повертатися на батьківщину вона не планувала і не планує.

Щодо чоловіка розповіла, що хоронити його доведеться в закритій труні. Донька — у стабільному стані в “Охмадиті”, її прооперували після перелому ноги.

Найстрашнішими називає ті хвилини, коли не розуміла, чи вижила її дитина, чи ні.

Спочатку було страшно, тому що були звуки вибухів, а ти лежиш між плитами і тобі дихати важко, в роті щебінь чи шо там падає… чути вибухи і думки про те, що якщо розбомбили все місто, то рятувати тебе нікому… а там дитина лежить, і ти їй розповідаєш, що все добре, тебе врятують” — розповіла Волкова.

У підсумку, жінка з дитиною пролежали під плитами декілька годин.

Волкову мають виписати з лікарні вже 27 червня.

Фото: Фейсбук