Педагог постійно дозволяв собі неадекватну і непрофесійну поведінку.

Історика київської школи  №152 відсторонили від роботи через конфлікт з учнями, йдеться в сюжеті ТСН. 

За словами батьків та учнів, педагог постійно дозволяв собі неадекватну і непрофесійну поведінку. 61-річний чоловік пропрацював у цьому закладі більшу половину свого життя.

«Про нього розповідають, що він добре викладає, цікаво розповідає про історію, але нестриманий і йому, можливо, потрібна психологічна допомога. Не можна так говорити з дітьми. Це неприпустимо», – каже мама школярки Єви Олена Новикова.

Директорка школи №152 Наталя Вітечек розповіла, що вчинок учителя засудили, рішення про подальшу співпрацю з ним ухвалить управління освіти.

«У наказі про оголошення йому догани були вказані пункти, а саме спілкування з дітьми недержавною мовою приниження честі і гідності дітей», – зазначила вона.

Проте учні показали відео, на якому вже сама директорка вживає нецензурну лексику. Та вона зазначила, що це монтаж і було 4 роки тому.

За словами юристів, дії ачителя можна кваліфікувати як словесний булінг. У такому випадку необхідно писати заяву на ім’я директора.

«Якщо до нього звернулися батьки чи будь-хто інший з повідомленням про булінг, він або вона протягом доби має повідомити поліцію, якщо не зробив цього, відбувається приховування. Таким чином, на директора може бути теж складене адміністративне стягнення – штраф або виправні роботи за місцем роботи. У нього можуть протягом місяця відраховувати близько 20% заробітної плати», – заявив Роман Бондаренко, юрист громадської організації «Батьки SOS».

Нагадаємо, у школі №152 з поглибленим вивченням англійської мови у Деснянському районі Києва вчитель-історик назвав дітей покидьками та козлами. Крім того, конфліктні ситуації виникають нібито не лише з ним, а і з його дружиною (яка веде ГПД) та дочкою (вчителькою англійської мови).

Фото: піксабей