Kalush зніме свій виступ у безпечному місці і направить його на конкурс.

Про це повідомили у Телеграм-каналі «Культурна Прачечна».

У повідомленні зазначили, що букмекери прогнозують Україні перше місце на «Євробачення-2022». На другому місці наразі Італія.

Водночас, на сторінці Євробачення-Україна повідомили, що український переможець національного відбору гурт KALUSH Orchestra запише свій виступ для “Євробачення 2022”, а в разі перемоги України до травня – виступить наживо в Італії.

“Не зважаючи на бойові дії, гурт KALUSH Orchestra запише свій виступ у безпечному місці, який буде відправлено організаторам пісенного конкурсу, а у разі нашої перемоги над окупантами до травня, то наша делегація відправиться до Італії і заспіває наживо на всю Європу!” – зазначили у дописі.

Нагадаємо, 12 лютого, пройшов нацвідбір на «Євробачення-2022». За результатами голосування членів журі й глядачів у ньому перемогла Аліна Паш, яка отримала 15 балів. 

Згодом, біля телецентру “Олівець” пройшла акція з вимогою перегляду результатів голосування журі національного відбору на Євробачення-2022, за якими перемогу отримала українська співачка Alina Pash. Співачку запідозрили у поїздці до Криму з Москви. Проте команда Аліни Паш надала довідку, що співачка їздила до Криму з України.

Водночас,  активіст Сергій Стерненко заявив, що має дуже серйозні та обґрунтовані підстави стверджувати, що довідка оприлюднена командою Аліни Паш, є підробленою. Тому “Суспільне” надіслало запит на перевірку інформації. До закінчення перевірки угоду щодо участі у міжнародному Пісенному конкурсі «Євробачення» з переможницею Національного відбору підписувати не будуть.

Аліна Паш прокоментувала підозру у підробці довідки. І заявила, що хворіла, тому довідку отримала її команда. Але наразі вона очікує довідку на власний запит. Згодом, співачка опублікувала допис, в якому повідомила що її підвів член її команди, а данні про перетин нею кордону з Кримом за 2015 рік були видалені прикордонниками. Крім того, вона заявила, що знімає свою кандидатуру. У “Суспільному” натомість заявили, що дискваліфікували співачку.

“Суспільне” звернулося з пропозицією поїхати на Євробачення до Kalush Orchestra. Проте гурт відмовлявся підписувати договір до оприлюднення картки з результатами голосування глядачів у день фіналу нацвідбору. Після цього Wellboy заявив, що не поїде представляти Україну на Євробачення, якщо запропонують.

22 лютого Kalush повідомив, що вони поїдуть представляти Україну на Євробачення.

Фото: Фейсбук