Поліцейські слідчі просили суд заборонити будівельні роботи.

Забудовник продовжує роботи на ділянці екс-нардепа Оксани Білозір у Подільському районі Києва. Про це повідомляють «Наші Гроші».

Видання повідомляє, що будівництво багатоквартирного будинку на цій землі триває, попри арешт, що був накладений судом 27 травня цього року.

Слідчі Шевченківського управління поліції Києва намагалися в судовому порядку заборонити добудовувати об’єкт. Вони подали клопотання до Шевченківського райсуду про заборону проведення будівельних робіт, а також про заборону Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва реєструвати будь-які дозволи щодо нього.

Але суддя Олена Мєлєшак повернула ці клопотання слідчим, пославшись на те, що на майно вже накладений арешт із забороною користування ним.

Нагадаємо, «Будинок Білозір» знаходиться за адресою Мирна, 2/1, у Подільському районі. Ця ділянка площею 0,08 га є територією садибної забудови, і будівництво 11-поверхового багатоквартирного будинку на ній є незаконним і суперечить Генплану. І хоча спочатку в проекті будівництва йшлося про чотири поверхи, а зараз будівля налічує 11, забудовник запевняє, що все, що вище 4 поверху – це «антресолі».

«Наші гроші» зазначають, що ця ділянка є частиною ландшафтного заказника «Гора Щекавиця», що його Київрада створила рішенням від 24 вересня.