Врятована поліцією Київщини та Червоним Хрестом жителька Вишгородського району розповіла про жахи окупації.

Про це евакуйовані мешканці Демидова розповіли у Ukraine Media Centre Kyiv.

«Росіяни не дозволяли тушити пожежі, які були внаслідок обстрілів. Будинки просто згоріли», – каже Олена Головська з Демидова.

“Ми бачили, як близько 40 танків проїздили наше село. Нам казали: «не дивіться, бо будуть стріляти». З того часу в нас не було жодного спокійного дня. Постійно стріляли. Всі навколишні села заливає водою, окупанти пошкодили дамбу. Ходили плітки, що росіяни будуть роздавати гуманітарну допомогу. Але яка допомога, якщо вони самі голодні, всі наші магазини розбили?”, – розповідає Олена.
Окупанти не випускали хлопців доросліше 18 років. Вже після блокпоста Олені допоміг «Червоний хрест».

“У нашому селі росіяни прикували людину на парковці і тримали так до ранку”, – доповняє мешканець Демидова Олександр Сікорський.

“Ми прийняли рішення йти полями. Це було найстрашніше. За ніч ми дійшли до сусіднього села, де переночували. А на ранок, коли ми продовжили йти, з кущів вийшли окупанти – поставили нас на коліна і обшукали. Нам пощастило, що серед них був один нормальний, він нас відпустив. Їжу ми готували на багатті. Страшно навіть було по воду вийти, над головами літали ракети. На кожній вулиці вони ламали забори і заїжджали на подвір’я танками, грабували селян і всі магазини”, – додає він.

Фото: Фейсбук