Забудовник нібито без дозвільних документів огородив територію та залив фундамент.

Про це повідомили в програмі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

На вулиці Малокитаївській, 7, що в Голосіївському районі столиці нібито відбуваються незаконні будівельні роботи.

За словами Володимира Прокопіва, заступника голови КМДА, забудовник вирішив не враховувати інтереси мешканців – перекрив прибудинкову територію, розставив “тітушок” та вже зробив бетонний фундамент.

Мешканці Голосіївського району кажуть, що отримали численні погрози, а активістів найманці начебто чавили автомобілями. Жителі зазначають, що поліція була безсильна.

Журналіст телеканалу “Київ” на місці події дізнався, що 19 серпня невідомі чоловіки приїхали на цю територію й розібрали металеві бокси, які стояли тут чимало років. Потім цю ділянку загородили та почали заливати бетоном. Місцеві перешкоджали цим діям, але 24 серпня будівельні роботи таки почали.

Мешканці району кажуть, що забудовник нібито отримав дозвіл на реконструкцію двоповерхової будівлі, якої за вказаною адресою немає.

“Приватний нотаріус на підставі арешту та опису майна виставив на продаж металевий гараж, як двоповерховий нежитловий будинок загальною площею 215 квадратних метрів. Через систему СЕТАМ хазяїн хостелу, який тут неподалік, викупив це приміщення як двоповерховий будинок”, – пояснила пані Марина, мешканка будинку на Малокитаївській, 7.

Іван Захарчук, юрист, зазначає, що роботи виконуються незконно.

“Проблема в тому, що ця земельна ділянка власнику приміщення не належить і не є в оренді. Для того, щоб тут побудуватися або зробити реконструкцію, він повинен був зробити картку порушення благоустрою. У нього вона була відстуня. Тому й знесли загорожу, яка була тут встановлена. У них відсутні всі документи для початку будівництва. Тому все, що тут відбувається наразі – незаконно”, – наголосив Іван Захарчук.

Цікаво, що за діяльністю журналіста нібито спостерігали невідомі чоловіки, які під’їжджали на локацію на автівках та фотографували оператора та кореспондента.

Телеканалу “Київ” поки не вдалося зв’язатися із забудовником. Журналісти намагаються з’ясувати деталі події.

Фото: скріншот