Володимир Шевченко наполягає, що будинок не можна вважати аварійним.

Будинок на Рейтарській, 15, в якому раніше була поліклініка Спілки письменників, навмисно руйнують його власники. Про це повідомляє Ukrainian Modernism з посиланням на архітектора будинку, Володимира Шевченка.

За його словами, власники будівлі роблять усе, щоб вона якомога швидше отримала статус аварійної — хоча насправді підстав для цього немає.

«… нічого аварійного в цьому немає, принаймні немає документів сертифікованих фахівців, які зафіксували цю аварійність» — повідомив Шевченко.

Будівлю поліклініки Спілки письменників руйнують власники — коментар співатора споруди Володимира Шевченка.Ситуація…

Опубліковано Ukrainian Modernism Четвер, 20 серпня 2020 р.

Архітектор стверджує, що парапети двох верхніх поверхів не обвалилися — їх навмисно демонтували будівельники. А візуальні руйнування, які нині має будівля — це наслідок використання неякісних матеріалів під час будівництва.

«…це робиться для того щоби отримати дозвіл на протиаварійні роботи (є така брудна технологія забудовників) і не отримувати дозвіл на реконструкцію будівлі з надбудовою. В останньому випадку потрібно отримувати пакет документів в департаменті архітектури КМДА і погодження авторів проекту» — підсумував Шевченко.

Архітектор повідомив, що надіслав лист-звернення з проханням втрутитися в ситуацію міському голові Києва Віталію Кличку.

Нагадаємо: будинок колишньої поліклініки Спілки письменників було зведено у 1986 році за проектом столичних архітекторів Авраама Мілецького та Володимира Шевченка. Нинішнім власником будинку є ТОВ «Бракераж».

Фото: фейсбук