Президент підписав закон про передачу Вищому антикорупційному суду нежитлової будівлі на проспекті Перемоги.

Про це повідомляється на сайті президента.

Раніше будівля належала державному підприємству «Антонов». 18 червня Верховна Рада ухвалила закон про передачу від «Антонова» в управління Вищого антикорупційного суду нежитлової будівлі (літера А) на проспекті Перемоги, 41 за ринковою вартістю, визначеною звітом про незалежну оцінку майна.

При цьому на своїй сторінці в Facebook заступник гендиректора з питань взаємодії з органами державної влади «УкрОборонПрому» Мустафа Найєм написав, що держава спише майже 120 млн гривень боргу «Антонова» за передачу цієї будівлі суду.

«Відтепер в управління Вищого антикорупційного суду відходить одна з будівель заводу на столичному проспекті Перемоги, яка дісталась підприємству від збанкрутілого банку і ніколи не використовувалася у виробництві. Натомість держава списує майже 120 млн грн боргу «Антонова», що значно підвищить ліквідність підприємства», – говорить Мустафа Найєм.

Ніщо так не радує, як справи доведені до кінця. Сьогодні президент підписав Закон про реструктуризацію заборгованості ДП…

Опубліковано Mustafa Nayyem Вівторок, 14 липня 2020 р.

За його словами, будівля заводу на столичному проспекті Перемоги дісталась підприємству від збанкрутілого банку і ніколи не використовувалася у виробництві.

Найєм додав, що раніше ВАКС розташовувався у трьох різних приміщеннях, розкиданих у різних куточках Києва. Одним із них була будівля на проспекті Перемоги, 41.

Фото: google.com/maps