Будівля була передана в управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства під час об'єднання відомств.

Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів України, про що йдеться у розпорядженні № 452-р від 17 травня.

Згідно з документом, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства займе приміщення у будівлі на вул. Хрещатик, 24 у Києві на другому поверсі площею 577,1 кв. метра, третьому поверсі площею 1471,1 кв. метра, шостому поверсі площею 169,6 кв. метра та сьомому поверсі площею 1222,3 кв. метра.

Зазначимо, що Мінагрополітики, відновлене у 2021 році, інституційно розпочне роботу до кінця травня. Наразі серед пріоритетів відомтва – земельна реформа та зрошення.

Додамо, що 15 квітня  Верховна рада ухвалила в цілому закон, яким розблокувала роботу Міністерства агрополітики, спрямувавши до нього 6,86 млрд грн. Тоді президент Володимир Зеленський підписав закон про зміни до держбюджету-2021 щодо фінансування Мінагрополітики.

Нагадаємо, у будинку Сікорського, де минулого тижня сталася чергова пожежа, провели велике прибирання. Його учасниками стали працівники підприємств Міноборони.

Фото: google.maps