Каркаси майбутніх з'їздів вже збирають з арматури.

На будівництві з’їздів з Дарницького мосту через Дніпро активізувалися роботи. Будівельники працюють на різних ділянках по Дніпровській набережній та на початку вулиці Причальної, повідомляє «Сьогодні».

Роботи проводяться біля старих опор (збудовані на початку двохтисячних) у зоні будівництва з’їздів з мосту.

Повідомляється, що 24 жовтня тут активно працював екскаватор, який зачищав територію від сміття та зміцнював ґрунт навколо них. Поруч насипані гори піску, які розрівнював бульдозер. Також частина території перебуває у зоні будівництва житлової багатоповерхівки.

«Будинок ще будується. А з’їзд з Дарницького мосту проходитиме просто під вікнами цієї будівлі. Люди мали самі думати, коли платили такі шалені гроші за квартири. Їм, напевно, казали, що поряд буде сквер, а тепер точно буде автострада і літаючі автомобілі під вікнами», – розповів журналістам сторож будівництва.

Також під Дарницький міст зігнали технікe. Робітники кажуть, що збирають каркаси майбутніх з’їздів з привезеної арматури. Також сюди звозять тимчасові опори для з’їздів з мосту, готуються до буріння, зазначає видання.

Повідомляється, що уздовж вулиці Причальної розташований цвинтар кіосків, які демонтували з вулиць Києва. За словами будівельників, там є кілька сотень кіосків, саме у тому місці, де буде збудовано з’їзди з мосту.

«Кіоски перевозитимуть в інше місце. Але це не наш головний біль – цим займатиметься влада Києва. Коли цвинтар кіосків приберуть, нам ще не говорили», – розповів один з робітників.

Робітники також займаються укріпленням на Дніпровській набережній, поряд з Дніпром, де розташована невелика частина з’їзду, яку збудували раніше. Робітники очищають конструкції від іржі. Недалеко розрито величезний котлован та ведуться масштабні роботи.

«Ми забиваємо шпунт, щоб убезпечити Дніпровську набережну від обвалення. Наше завдання – зміцнити конструкцію і робити фундамент підпірної стінки. Робітники вже в’яжуть арматуру для зміцнення підпірної стіни. Поки ми займаємося добудовою старих опор. Адже вони багато років стояли недобудованими», – пояснив один з інженерів.

Як ми писали, регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця» 30 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» робіт на Дарницькому мосту (відомий також як міст Кірпи) на 1,15 млрд грн.

Роботи на 50% ціни виконає ТОВ «Мостобудівельний загін №112» вінничанина В’ячеслава Бабіцького – менеджера нині збанкрутілого ПАТ «Мостобуд» екс-нардепа від «Партії регіонів» Володимира Продивуса.

Компанія «Автострада» належить бізнесмену Максиму Шкілю, вона є великим підрядником «Укравтодору».

Нову розв’язку на з’їзді з Дарницького моста на Дніпровську набережну в Києві планують добудувати до кінця 2022 року.

Дарницький міст почали будувати у вересні 2004 року з ініціативи тодішнього міністра транспорту і екс-керівника «Укрзалізниці» Георгія Кирпи. Нині він залишається на балансі «Укрзалізниці», але розв’язки на об’єкті досі не добудовані через недофінансування.

Київська міська влада кілька років просила передати міст їй міст на баланс, але фактичним власником мосту залишається регіональна філія «Південно-західна залізниця». Щоб добудувати міст, УЗ треба виплатити борг генпідряднику.

Фото: Сьогодні