Шкільна інспекторка поліції зробила 11-класниці зауваження у грубій формі.

Мати одинадцятикласниці Насті поскаржилася, що її дитину просто у школі на уроці довели до нервового зриву. Дівчина неуважно слухала шкільного інспектора поліції, яка прийшла читати лекцію. А та зробила їй зауваження у такій формі, що школярка у сльозах вибігла з класу. Про це йшлося в сюжеті “Вікна-Новини”. 

Kyiv Media

Інцидент трапився в районі Бортничі у школі №305. Шкільна інспекторка поліції прийшла розповідати про безпеку під час новорічних свят. В якийсь момент вона зробила дівчині зауваження і сказала, що та буде мити підлогу, як її мати.

На уроці була присутня заступниця директорки з виховної роботи, вона не захистила дівчину, а навіть посміхалася і додала, що дитина буде обслуговувати таких як вони.

Kyiv Media

За словами  директорки школи 305 Лариси Касян, інспекторку і завуча не так зрозуміли. “Не можна сказати, що це було приниженням саме цієї дитини, це було наведене як приклад. Якщо не будете вчитися, то будете працювати у Форі”, – зауважила директор.

У магазині з такою назвою працює лише мама Насті Грушовець. Ображена дівчина одразу побігла до директорки. Проте шкільна інспекторка все одно відмовилася вибачатися перед дівчиною.

Kyiv Media

За словами директорки, інспекторка не хотіла образити саме дівчину, проте висловилась не правильно, адже принизила працівників магазинів та прибиральниць. А завуча з виховної роботи просто не так зрозуміли, вона мала на увазі, що працівники магазинів обслуговують відвідувачів.

Мати дівчинки Олександра дійсно працює у Форі, проте не прибиральницею, а заступницею директора. Наразі у школі зібрали круглий стіл, проте інспекторка на нього не з’явилася, нібито їй не дозволило керівництво.

Kyiv Media

“Буду мити підлогу як моя мама. Що я нічого не досягну і буду їм на касі пакетики подавати”, – згадує слова інспекторки Настя. Її мати Олександра каже, що поведінка її дитини не ідеальна, проте у школі вже неодноразово були проблеми. Адже два роки тому її дитину вдарила шкільна медсестра. А за словами Настя, нещодавно це знову сталося вже у школі.

Мати дівчини написала скаргу на ім’я директора та до поліції. Якщо факт приниження гідності підтвердять, то шкільну інспекторку можуть замінити або ж навіть звільнити з посади.

Фото: скріншоти