Раніше Київрада розірвала договір оренди з забудовником.

Департамент благоустрою Києва за кілька ночей зніс паркан біля площі Мистецтв на Воздвиженці. Про це повідомляє сторінка Facebook-спільноти «Наша Воздвиженка».

«Незважаючи на активну протидію забудовника – виконали припис і знесли паркан навколо незаконного будмайданчика. Незабаром жителі Воздвиженки облаштують тут довгоочікуваний сквер» — йдеться у публікації.

Працюють навіть вночі 👷🏻‍♂️Департамент Благоустрою Києва – молодці!Незважаючи на активну протидію забудовника -…

Опубліковано Наша Воздвиженка Пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, на початку вересня Київрада розірвала договір оренди з забудовником, який збирався зводити тут 9-поверховий комплекс. Ділянку збиралися передати Київзеленбуду, а жителям Воздвиженки пропонували реалізувати ініціативу зі створення сквера. Проект скверу вже начебто готовий, частину витрат на нього готовий оплатити місцевий актив.

Додамо: будівництво на вулиці Дегтярній, 2-4 уже кілька років було заморожене. Забудовувати землю мала компанія «Фундація «Якісне житло», яку пов’язують з «Укрбудом» Максима Микитася (зовсім поруч, на Дегтярній, 6, зводять ЖК «Поділ Град», який теж пов’язують з«Укрбудом»). Тяганина з розірванням договору оренди тривала щонайменше з 2017 року. У червні 2018 року Київрада вже розривала договір, але забудовники не здалися і пішли в суд. У підсумку в квітні 2019 року Касаційний господарський суд прийняв постанову на користь «Фундації». Місцеві активісти тоді заявили, що продовжать відстоювати сквер.

Раніше ми повідомляли про те, що на Лук’янівці готуються відкривати бізнес-центр, який зводять з 2005-го року.

Фото: фейсбук