В Україні пік Covid-захворюваності у 2021 році припаде на початок листопада. Кількість госпіталізованих буде близько 7 тисяч.

Про це повідомив керівник Центру економіки здоров’я KSE Юрій Ганіченко на телеканалі “Україна 24“.

«Ми очікуємо, що вже з наступного тижня побачимо нові максимальні показники. Якщо говорити про те, чого очікувати в 2021 році, то 30 тисяч виявлених випадків на добу — це абсолютно реалістичний сценарій для України. Пікове навантаження випаде на першу половину листопада», — заявив він.

Також Ганіченко додав, що очікується до 7000 госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом за добу.

«Це також реалістичний сценарій. Зараз ми підходимо до 5000 в будній день. Якщо говорити про медичні ресурси, чи вистачить нинішніх ліжок з киснем, реанімаційних ліжок, то з таким навантаженням, 7000 госпіталізованих за добу, з додатковим виділенням ліжок хоча б до рівня, який був під час весняної хвилі, медична система в Україні повинна витримати», — резюмував Ганіченко.

Нагадаємо, у Києві за минулу добузафіксували 546 хворих. В Україні -14 634.

Тим часом Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) КМДА затвердила перелік протиепідемічних обмежень, які будуть запроваджені в столиці у разі переходу до «червоної зони».

Фото: Фейсбук