Голова НОК України Сергій Бубка досі не висловився щодо винуватців війни в Україні.

Президент НОК Сергій Бубка заявив, що 28 лютого він покинув Україну, як біженець Про це Бубка повідомив на прес-конференції в Італії, ролик поширив YouTube-канал alanews.

На початку, коли це розпочалося, я був у Києві. Це трапилося о 5-й ранку. Мені важко було повірити, що це відбувається. Спочатку я зв’язався з президентом МОК Бахом. Я отримав відповідь о 6:30 ранку. Я одразу побачив реакцію: через дві години була дуже сильна заява. Миттєва швидка реакція і позиція про війну, про вторгнення в Україну. Я виїхав з України 28 лютого як біженець“, — сказав 58-річний Бубка.

За словами Бубки, він добирався потягом до Львова, а пізніше автівкою до Ужгорода.

Я їхав поїздом Київ – Львів. Уявіть, на три квадратні метри вагону, було 9 дітей на верхній полиці і 9 дорослих, багаж і все таке. Там у деяких людей не було їжі, я взяв трохи їжі з собою і ділився з ними: з дітьми та людьми, які були поруч. Ми їхали 12 годин. Після цього мені потрібно було ще їхати на машині в Ужгород, щоб перетнути кордон. Я відчув себе біженцем, я був готовий, знаєте, скинути все і просто зберегти документи для перетину кордону, бо ніколи не знаєш, що може статися за хвилину. Всю свою енергію я витратив на виконання роботи, щоб врятувати життя та врятувати український олімпійський рух. Дуже важко говорити, дуже важко говорити“, – сказав президент НОК.

Мама Сергія Бубки перебуває у Донецьку.

Все-таки те, що трапилося, схоже на дуже поганий сон. Те, що ми переживаємо, не передати словами. Особисто для мене, для моєї родини – це дуже важко. Моїй мамі 85, вона не може рухатися, вона не одна – про неї піклується мій старший брат. Він також не може поїхати, і ви повинні зрозуміти – вони в Донецьку. Це все, що я можу сказати“, – розповів Бубка.

Нагадаємо, Бубку вже розкритикували декілька колег по цеху. Єдиний олімпійський чемпіон з України у Токіо-2020 Жан Беленюк заявив, що “головний олімпієць має бути зі своїми спортсменами у такі кризові моменти для країни“.

А президент ФК “Інгулець” Олександр Поворознюк недвозначно натякнув: “Що робити з людьми як Бубка, який президент НОКУ, але не висловлюється про війну? Сказати, де він живе. І все. Вийшов з квартири – на голову цеглина впала, бл#ть. Варіантів купа“.

Фото: Фейсбук