Урсула Мартін пройшла близько 8 тисяч кілометрів через Європу.

Про це повідомили на сайті BBC News.

Урсула Мартін – британка, яка майже 3 роки тому вирушила пішки з Києва до міста Ланідлос в Уельсі. Жінка дійшла до свого місця призначення 6 червня 2021 року.

Урсула організувала собі цю «прогулянку», що підвищити обізнаність про рак яєчників, який їй діагностували 10 років тому. Цікаво, що коли жінка почула свій діагноз, вона якраз поверталася до Великобританії після сплаву на байдарках по Дунаю в Німеччині та Румунії. Тоді вона вирішила не закінчувати свої подорожі.

«Я опинилася в Болгарії, збираючись повернутися до Великобританії, і у мене діагностували рак яєчників. Я не була готова здійснити велику важку подорож, тому я прогулялася на 5600 км Уельсом. Ця подорож була значною мірою для підвищення обізнаності щодо симптомів раку яєчників», – розповідає пані Мартін.

Після цієї прогулянки Уельсом жінка вирішила, що готова пройтися через всю Європу.

«Я просто хотіла закінчити те, що почала», – каже жінка.

До слова, Урсула Мартін вирішила почати з України, яку вона описує як «Європа плюс один», оскільки вона розташована на краю континенту. Зокрема жінка розпочала свій похід у Києві.

Однак у мандрівниці протягом цих трьох років виникали труднощі. Головна проблема – пандемія. Через COVID-19 план подорожі доводилося корегувати, адже у всіх країнах вводили режим самоізоляції. Перший великий локдаун пані Мартін просиділа на півдні Франції.

«Потім я просто йшла туди, куди могла, а потім знову зупинялася, якщо в країні, у якій я перебувала, вводили новий карантин. Це була просто гра в «кішки-мишки», – розповіла пані Мартін.

Загалом у 2020 році жінка пробула на карантині 6 місяців. Урсула каже, що без цього вона завершила б свою подорож ще в кінці 2020-го.

Орієнтовно, від Києва до міста Ланідлос жінка пройшла близько 8 тисяч кілометрів.

Водночас своє повернення додому жінка описала як «неймовірне».

«Це була пригода для зростання, зростання сили та духу. Я знаю себе набагато краще. Це було прекрасно», – наголосила пані Мартін.

Однак Урсула каже, що перші дні після повернення щоранку після пробудження починає думати, куди їй треба йти далі, а вже згодом розуміє, що подорож завершена.

Цікаво, що, за словами Урсули, під час подорожі вона зносила 7 або 8 пар взуття.

Фото:  FAcebook/One Woman Walks