12 квітня лідера ОПЗЖ затримали при спробі втечі з України.

Британія внесла до санкційного списку ще 206 російських фізичних і юридичних осіб, в тому числі санкції введені щодо затриманого напередодні кума Путіна Віктора Медведчука Про це йдеться на сторінці британського урядового офісу щодо здійснення фінансових санкцій (OFSI) при Казначействі.

Санкції зосереджені на тих структурах, які підтримували окуповані райони Донецької і Луганської областей.

“Після жахливих ракетних обстрілів мирних жителів на сході України ми сьогодні накладаємо санкції на тих, хто підтримує незаконні відокремлені регіони та є причетними до звірств проти українського народу” – заявила глава МЗС Британії Ліз Трасс.

“Ми продовжимо націлюватись на всіх тих, хто допомагає і підтримує війну Путіна. З завтрашнього дня ми забороняємо імпорт російського чавуну та сталі, а також експорт квантових технологій та передових матеріалів, яких так потребує Путін. Ми не будемо спочивати, наша місія – зупинити військову машину Путіна на ходу” – наголосила вона.

Серед тих, чиї активи підлягають замороженню, є Віктор Медведчук, затриманий напередодні в Україні, а також російський нафтовий магнат і головний акціонер “Лукойла” Вагіт Алекперов, чиї статки в минулому році оцінювалися в 25 млрд доларів.

Нагадаємло, Медведчука 12 квітня впіймали при спробі втекти за межі України.

Фото: Фейсбук