Десятки українських солдатів у Великій Британії учаться керувати 120 британськими броньованими машинами, перш ніж повернутися з ними для участі у війні проти Росії.

Про це прем’єр Британії Борис Джонсон під час своєї поїздки в Індію, цитує The Guardian.

Британські військові також навчають українських колег у Польщі, як користуватися зенітними ракетами, сказав прем’єр-міністр, виклавши додаткові деталі військової допомоги Великобританії збройним силам офіційного Києва.

“Можу сказати, що нині ми навчаємо українців у Польщі використанню засобів протиповітряної оборони, а у Великій Британії використанню бронетехніки”, – сказав Джонсон.

У міру того, як наближається вже третій місяць російського вторгнення в Україну, Велика Британія та інші західні країни почали постачати Києву стандартну зброю НАТО, яка потребує коротких періодів навчання, щоб українські солдати знали, як ним користуватися, зазначає видання.

Цього тижня Пентагон заявив, що навчить деяких українців використанню першої партії з 18 американських гаубиць “за межами країни”, перш ніж цю зброю можна використовувати на полі бою.

Обидві заяви сигналізують про крок до більш активної участі Заходу у війні, який був зосереджений на постачанні зброї українським силам та застосуванні широких економічних санкцій проти Росії.

Фото: Фейсбук