Він закликав перевіряти інформацію і нагадав, що питання перегляду тарифів на проїзд у транспорті не розглядатиметься до кінця цього опалювального сезону.

Київський міський голова Віталій Кличко спростував інформацію про те, що тарифи на проїзд в комунальному транспорті столиці не підвищуватимуть до 2024 року.

Про це мер написав у Фейсбуці.

“Сьогодні “зливні бачки” під копірку видали брехливу “інформацію”. Пішли маніпулювати темою і розповсюджувати видуману чиєюсь хворою головою, нібито, мою цитату. Мовляв, що тарифи на проїзд в комунальному транспорті столиці не підвищуватимуть до 2024 року. І ще й нагадують, мовляв, в 2024 – президентські вибори. Реприза сумнівно-гумористична. Але, на жаль, цю легенду опублікували й деякі виважені інтернет-ЗМІ”, – зазначив Кличко.

Він закликав перевіряти інформацію і нагадав, що питання перегляду тарифів на проїзд у комунальному транспорті не розглядатиметься до кінця цього опалювального сезону.

Нагадаємо, раніше говорили, що  у столиці з 1 січня подорожчає проїзд у громадському транспорті: разова поїздка коштуватиме 20 гривень.

Мер столиці Кличко зауважив, тарифи на проїзд у Києві не піднімуть до кінця опалювального сезону.

Фото: facebook