Агентство Vandog agency провело ребрендинг ботсаду ім. Гришка: від назви до айдентики.

Про це повідомляє Vandog agency на офіційній сторінці.

За словами агенції, мета ребрендингу – перетворення ботсаду на сучасний екопростір. Змін зазнала айдентика і навіть назва. Відтепер це не «Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України», а простіше – ботсад ім. Гришка.

У пошуках відповідної для ботсаду форми для знаку агенція звернулась до природи і зупинила вибір на п’ятикутнику.

«П’ятикутна будова зустрічається у незліченної кількості рослин та квітів, і ми помітили, що конструкція куполу головної оранжереї ботсаду також побудована на основі п’ятикутника. Тому зрозуміли, що це саме те, що потрібно. Знак ми будували за тим самим природним принципом. Ми хотіли, щоб візуальна комунікація ботсаду була простою, яскравою та оптимістичною, тому обрали відкриту кольорову палітру, яка транслюватиме енергетику нового ботсаду»,  – розповіла артдиректорка агенції Аріна Луковина в інтерв’ю для CASES.

Керівництво зміни прийняло позитивно. Наталія Заіменко, директор ботсаду ім. М. Гришка коментує в CASES:«Ми усвідомили, що перед нами стоїть декілька нагальних питань: для втілення подальших задумів та розробок ботсаду необхідно фінансування та підтримка від держави та меценатів. Залучити їх не вдається оскільки, зізнаюсь, не вміємо цікаво й доступно розповісти про себе. Саме тому ми ініціювали ребрендинг ботсаду і покладаємо великі надії на нову комунікаційну стратегію, розроблену для нас vandog agency. Вийшло яскраво, зрозуміло і сучасно! Впевнені, що із новим позиціюванням ботсад залучатиме і нових відвідувачів, і меценатів».

Ребрендинг має привести у ботсад ще більше туристів, інвесторів та меценатів. Він стає більш відкритим і відходить від радянської звичної моделі та позиціонування.

Фото: vandog agency