Наразі ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» зареєстроване у селі Гора.

Влада Бориспільщини порушує питання перереєстрації державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» назад до Бориспільської міської територіальної громади з метою вирівнювання надходжень місцевих бюджетів.

Про це повідомив мер Борисполя Володимир Борисенко на своїй сторінці у Facebook.

25 листопада відбулася робоча зустріч з міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим за участі народних депутатів, а також з представниками податкової служби України, щодо вирішення цього питання.

За словами Борисенка, на зустрічі була напрацьована чітка позиція всіх учасників наради – питання розподілу податків між Гірською та Бориспільською громадами має відбутись у законний спосіб з урахуванням інтересів обох громад.

«Напрацьовано варіанти прийняття рішення, працюємо над розрахунками, допрацьовуємо деталі та сподіваємося на позитивне вирішення важливого для нашої громади питання», – підсумував Борисенко.

Як відомо, перереєстрація аеропорту «Бориспіль» з однойменного міста до села Гора відбулося три роки тому, коли головою Бориспільської районної ради був Олександр Туренко.

Нагадаємо, в аеропорту “Бориспіль” побудують новий термінал за 200 мільйонів.

Фото: facebook