В Київраді відбулися перші призначення.

Учора ввечері депутати Київської міськради обрали УДАРівця Володимира Бондаренка на посаду заступника міського голови — секретаря Київради. Його кандидатуру підтримали 114 депутатів, повідомляє прес-служба Київради.

Бондаренко одразу запевнив депутатів у своїй об’єктивності і неупередженості під час прийняття рішень.

«Я робитиму все для того, щоб міська рада могла стабільно і ефективно працювати. Буду продовжувати справу свого попередника Володимира Прокопіва – робити Київську міську раду відкритою для людей, прозоріше і ближче. Не дивлячись на те, що я обраний від політичної сили, можу пообіцяти, що буду максимально рівновіддаленим і одночасно близьким до всіх фракцій», – наголосив секретар.

Бондаренко народився 1985 року в Києві, свого часу він був керівником апарату Київської міської державної адміністрації; у 2017 році Віталій Кличко звільнив його з посади через рослідування, у якому стверджувалося, що Бондаренко підробив свій диплом про вищу освіту.

Зауважимо також, що на вчорашньому засіданні Київради з порядку денного виключили пункт про призначення заступником Віталія Кличка Олексія Кулеби. Виявилося, що Кличко висунув іншу кандидатуру на цю посаду: 47-річну Олену Говорову, яка була обрана депутаткою від «Слуг народу» по загальному списку. Нині вона також працює радницею керівника Офісу президента Андрія Єрмака з питань спорту, а раніше була професійною спортсменкою-легкоатлеткою. Після завершення кар’єри працювали як спортивна тележурналістка.

Фото: фейсбук