Зйомки тривали влітку приблизно 15 днів.

Хореографинею-постановницею на майданчику фільму виступила Олена Шоптенко, другим хореографом став Максим Леонов. Про деталі зйомки розповіла Олена Шоптенко в ефірі програми “Твій День”.

Минулого тижня в мережі з’явився тизер майбутнього індійського фільму. Відео переглянули 14 мільйонів користувачів. Масштабна сцена біля Маріїнського палацу у Києві стала однією з найскладніших для знімальної команди — в ній взяли участь 300 акторів масових сцен, оркестр, понад 50 танцівників.

За словами Олени Шоптенко, вона стала хореографинею саме європейської частини фільму. Адже болівудську частину ставили саме індійські хореографи.

“Але через те, що знімали сцену, де індійці ніби прийшли на вечірку у Англії, то необхідно було поставити європейську хореографію”, – пояснила хореограф.

Для фільму Олена Шоптенко ставила вальс. За її словами, до зйомки вони з танцівниками готувалися 2 дні. Хореограф ставила для індійців вальс 30-х років.

“Там зовсім інша позиція, інші рухи і це все необхідно було зробити чітко, щоб було враження, що ми у Англії тих років”, – зазначила жінка.

Проте були сцени, які ставили просто на майданчику. “Це кіно, і режисер у будь-який момент говорить, що він хоче по-іншому і тобі доводиться на місці усе змінювати”, – додала хореограф.

Самі зйомки тривали 15 днів влітку біля Маріїнського палацу та на інших локаціях. Олена Шоптенко зазначила, що залишилася у захопленні від всього, що відбувалося на зйомці. І особливо від роботи індійських акторів, бо це найтоповіші актори індійського кіно.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Києві біля Маріїнського палацу знімали індійський блокбастер RRR режисера С. С. Раджамулі. Сцена на українській локації увійшла до тизеру й, відповідно, промокампанії фільму.

Фото: скріншоти