З такими показниками не виключено, що фільм отримає сиквел.

Комедійний бойовик The Last Mercenary («Останній найманець») з Жаном Клодом Ван-Дамом у головній ролі, сцени для якого минулоріч знімали у Києві, утримує перші позиції за переглядами на Netflix. Про це повідомляє прес-служба продакшн-компанії Star Media, яка зебепечила українську частину зйомок.

У центрі сюжету стрічки — колишній агент французької секретної служби (Ван-Дам), який змушений перервати «пенсію», щоб розібратися в заплутаному клубку політичних інтриг.

Як повідомляє Star Media, стрічка утримує перше місце за переглядами на Netflix в Україні. Так само вона лідирує за кількістю переглядів у Франції, в США — займає третє місце.

Прем’єра фільму на стрімінгу відбулася 30 липня. Примітно, що на Netflix фільм має і українські титри, і український дубляж.

Західні видання здебільшого схвально відгукуються про фільм, зокрема, відзначають якісні сцени рукопашного бою, операторську роботу та декорації. Повідомляється, що якщо фільм не почне здавати позиції, то вже скоро може отримати другу частину.

Зауважимо, що, хоча деякі сцени були зняті в Києві та на його околицях, дія відбувається виключно у Франції, а тому «українські» локації на зйомках адаптовували під європейський вигляд.

Нагадаємо: у Києві стрічку знімали, зокрема, в урядовому кварталі, на Шулявці, а також в Бортничах; через це на вулицях навіть перекривали рух транспорту. На зйомки Ван Дам приїздив не один, а зі своєю українською дівчиною Оленою Каверіною, яка заявила, що Київ «гарне, але занедбане містом».

Фото: скріншот