Нині вхід на новозбудований майданчик обмежили: дітям дозволено проводити тут лише 6 годин на день (10:00 - 12:00 та 16:00 - 20:00).

На загальних зборах мешканці на годину продовжили роботу майданчика (до 20:00), але графік не скасували. Про це йшлося в сюжеті «Київ.NewsRoom» на телеканалі «Київ».

На Троєщині обмежили вхід на територію футбольного майданчика зі штучним покриттям, який було відкрито кілька тижнів тому за підтримки Української асоціації футболу.

25 серпня майданчик було урочисто презентовано керівництвом УАФ разом із футболістами збірної України. Це сталося після того, як під час ЄВРО в цьому дворі кілька малюків виконали гімн України перед грою в футбол.

«Не дуже зручно так грати, бо хочеться в 7 ранку піти пограти і піти додому (…) Приходять якісь люди, відкривають, і все, ми граємо. — А якшо час збігає, виганяють? — Так» — розповідають місцеві дітлахи.

Виявилося, що новий майданчик, як і старий — на балансі місцевого житлово-будівельного кооперативу. Графік на майданчику ввели начебто через скарги місцевих мешканців.

Kyiv Media

«Діти заслужили? Та ви б бачили, шо ці діти творять!! Такі мати гнуть, хай бог милує… їх не можна з того поля вигнать, погрожують. Та ви шо, це за 7 метрів від вікон побудували (…) Є маленькі дітки, похилі люди, їм же також потрібно відпочивати, їм треба поспати?» — зазначила телефоном представниця ЖБК.

Думки опитаних журналістами мешканців щодо поведінки дітлахів різняться.

«Сюди приходять здорові діти, маленьких діток тут немає. Крики, визги, мати тобто… самі розумієте, що це» — розповів один з мешканців будинку поруч.

«Я вважаю, що оскільки це зробили для діток, то доступ має бути для всіх дітей, а не за графіком. Зробили красу для дітей, то нехай діти користуються, коли хочуть, а не тоді, коли це комусь зручно» — зазначила натомість одна з мам.

На загальних зборах було вирішено продовжити роботу поля на 1 годину, але графік не скасували. Тепер майданчик працюватиме 7 годин на день — з 12:00 до 19:00.

Телеканал «Київ» направив звернення до УАФ з проханням прокоментувати ситуацію, що склалася.

Фото: скріншот