Найбільше пропозицій від киян отримали щодо розвитку житлово-комунального господарства міста.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Як зазначається, серед уучасників – представники громадських організацій, бізнесу, приватні підприємці, студенти та пересічні кияни.

“Для нас це позитивний сигнал того, що молоді небайдуже своє майбутнє, яке вони пов’язують з Києвом”, – зауважив Микола Поворозник.

За його словами, найбільше пропозицій від киян отримали щодо розвитку житлово-комунального господарства міста.

«Зокрема, учасники пропонують активніше залучати новітні технології та досвід інших країн для того, щоб використовувати природні ресурси більш раціонально та знизити вартість послуг ЖКГ. Міська мобільність та благоустрій – ще одна доволі популярна тема відповідей серед киян. Тут пропозиції варіюються від зміни конкретних знаків та світлофорів на певних вулицях до масштабних пропозицій щодо розвитку мікромобільної інфраструктури міста. Важливою сферою для містян є доступність спортивної інфраструктури та урізноманітнення занять із фізичної культури у дошкільних закладах освіти. Популярна пропозиція – облаштування більшої кількості громадських вбиралень», – написав Микола Поворозник.

Він нагадав, що взяти участь в опитуванні можна до 10 червнязаповнивши форму. 

Потім подані ініціативи будуть розглянуті в експертних робочих групах у рамках запланованих круглих столів, про які ми повідомимо додатково.

Нагадаємо, у столиці влітку пройде безкоштовна школа «Вулиці для людей».

Фото: facebook