Таким чином організатори хочуть популяризувати українських художників.

Вчора, 8 липня, на 6 поверсі Міністерства закордонних справ України відкрилась оновлена експозиція сучасного українського мистецтва. Про це повідомили на сторінці міністерства у Facebook.

Вчора Dmytro Kuleba та кураторки арт-галереї The Naked Room Марія Ланько і Liza German відкрили у міністерстві виставку…

Опубліковано Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine Четвер, 9 липня 2020 р.

У зв’язку з карантинними обмеженнями відкриття виставки відбулося без гучного вернісажу – лише за участі деяких художниць та художників. До експозиції увійшли роботи: Олега Голосія, Люсі Іванової, Павла Макова, Сергія Моргунова, В’ячеслава Полякова, Петра Ряски, Елени Субач та Олесі Трофименко.

Організатори виставки — Дмитро Кулеба та київська галерея The Naked Room.

Головна мета виставки — популяризувати українське мистецтво, ознайомити з роботами українських митців не лише працівників міністерства, а також закордонних гостей. У такий спосіб організатори прагнуть залучити глядачів до діалогу про мистецтво.

Відвідати виставку можна буде після заповнення відповідної заявки. Найближчим часом організатори розкажуть про деталі та відкриють форму для заповнення.

До слова, це не перший досвід спільних проєктів МЗС та кураторок галереї. У 2014-2015 роках в міністерстві експонувалась резонансна виставка «Владні вертикалі, фанерні колонади», присвячена періоду «перезавантаження» суспільної ідеї в Україні.

Фото: facebook