Павло Артем’єв був відпущений Службою безпеки з невідомих причин.

Блогер-тіктокер Павло Артем’єв, який оприлюднив фото військової техніки ЗСУ в ТРЦ “Ретровіль” у Києві (і який потім розбомбили росіяни), втік з міста і тепер погрожує журналістам, які його викрили. Про це пише у своєму Фейсбуці журналіст Богдан Буткевич.

За його словами, Артем’єв надсилає погрози журналістці Марині Данилюк-Ярмолаєвій. Вона є дружиною Буткевича. разом на своїх стрімах вони обговорювали вчинок блогера.

“… це собаче лайно кудись втекло з Києва. А потім чмо вирішило, оскільки сцалося написати мені, пробувати лякати Marina Daniluk-Yarmolaeva. Підіслало спочатку свою бабу, яка в приваті пробувала лякати “судовим позовом за наклеп”. Було послано на три літери. І тепер, яке справжнє мурло, вирішило знову ж таки написати не мені, а Марині. Хоча інфу про нього на нашому стрімі ми давали вдвох. Це просто щоб ви розуміли ступінь чмошності цього недочоловіка” – пише Буткевич.

Він також дивується, що СБУ відпустила Артем’єва, який своїм вчинком, ймовірно, призвів до загибелі людей.

Але камон – тобто, оце чувирло, винне в смерті людей, яке чомусь випущене СБУ, ще й буде тут комусь погрожувати? Служба безпеки України, вам ок? (…) Кароч друзі – якщо це чепушило десь з’явиться на радарах – дайте знати” – підсумовує Буткевич.

Нагадаємо, ТРЦ “Ретровіль” на Виноградарі було повністю знищено рашистами, загинули декілька людей.

Фото: Фейсбук