Завдяки підтримці небайдужих абонентів компанії Kyivstar у рамках спільної з платформою dobro.ua від МБФ «Українська Біржа Благодійності» ініціативи «Дитяча надія», було зібрано кошти на портативний електроенцефалографічний комплекс «BRAINTEST 24».

Про це йдеться у повідомленні на сайті Охматдиту

Новий апарат необхідний для проведення досліджень на різних етапах лікування важким нетранспортабельним діткам з різними захворюваннями, зокрема з нейроонкологічними. Він оснащений відеокамерою та опцією реєстрації викликаних зорових і слухових потенціалів, що дозволяє здійснювати дослідження на найвищому рівні.

Новий апарат допоможе багатьом діткам з різних відділень Охматдиту, у тому числі відділенню нейрохірургії, інтенсивної терапії, онкогематологічним відділенням. Через важкість стану пацієнти не завжди можуть обстежуватися за межами палати. Портативний апарат дає змогу провести дослідження біля ліжка хворого, що дозволяє здійснити вчасну діагностику, надати кваліфіковану допомогу з найменшими ризиками й незручностями для маленьких пацієнтів.

Як ми повідомляли, одинадцятикласниця Марія Петриковець заснувала групу тінейджерів, які зібрали кошти на обладнання для кабінету ендоскопії відділення діагностики.

На зібрані підлітками кошти придбали тюнери для відеозахвату та запису відео. Відеофіксація буде застосовуватися під час езофагогастродуоденоскопії, колоноскопії та бронхоскопії, а також при ендотерапевтичних втручаннях.