У конкурсі можуть брати участь благодійники або волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня до 31 грудня 2020 року.

Про це повідомили в прес-службі Асоціації благодійників України.

У листопаді 2020 року в Асоціації оголосили старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020». У конкурсі можуть брати участь благодійники або волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня до 31 грудня 2020 року.

Зареєструватися на участь у конкурсі можна до 1 березня 2021 року.

Заявки на участь можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Деталі щодо подання заявок можна дізнатися на сайті.

Засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», який цього року буде проходити вже 14 раз поспіль, є Асоціація благодійників України. До 2012 року конкурс мав назву. «Благодійник року».

До слова, «Благодійна Україна» – це єдиний чинник загальнонаціональний проект із відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». У благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром».

До Наглядової ради конкурсу входять: голова Наглядової ради Анжеліка Рудницька (співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка), Сергій Фоменко (лідер гурту «Мандри»), Іван Малкович (директор видавництва «А-БА-БА-ГАЛА-МА-ГА»), Ірма Вітовська-Ванца (акторка, волонтерка), Юлія Федів (директорка УКФ), Сергій Фоменко (співак та волонтер), Лариса Білозір (народна депутатка України), Іванна Климпуш-Цинцадзе (Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу), Ірина Борзова (народна депутатка України), Катерина Ющенко, а також представники культури, освіти, бізнесу та ЗМІ.

Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей».

Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органами влади. У прес-службі зазначили, що протягом років проведення Конкурс підтримують Міністерство освіти і науки, Міністерство соціальної політики України, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство культури України. Також партнером був Державний комітет телебачення та радіомовлення України.

Фото: blagoukraine.org