Такі номерні знаки мають право використовувати спецслужби для проведення операцій.

Бізнесмен Ілля Павлюк їздить на автомобілі з оперативними номерними знаками або номерними знаками прикриття. Про це йдеться в розслідуванні Михайла Ткача на «Українській правді»; журналіст наголошує, що Павлюк близький до Зеленського.

Повідомляється, що Land Cruiser із такими знаками бачили біля Офісу президента 7 грудня. За законом, такі номерні знаки мають право використовувати спецслужби для проведення операцій. Але цього разу ними скористався для візиту інкогніто бізнесмен Павлюк.

Видання зазначає, що бізнесмен із Чернівців, починаючи з 2018 року, був поруч із Зеленським і супроводжував його на шляху до посади президента.

«Коли «Квартал» познайомився з Павлюком, той уже був непублічно впливовою людиною на Буковині. ЗМІ називали його «королем контрабанди» західної митниці. На межі«нульових» Павлюк був близьким до комуніста Ігоря Калєтника, який за часів Віктора Януковича очолював Державну митну службу.  За словами «слуг народу», Павлюк мав окремий кабінет у передвиборчому штабі чинного президента і проводив співбесіди з кандидатами у команду Зеленського» — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що тепер у фракції «Слуга народу» Павлюк контролює групу депутатів, серед яких, зокрема, Олег Марусяк, Сергій Бунін, Олександр Горобець.

Зеленський свого часу визнавав, що знає Павлюка, але другом його не називав.

Тим часом, родині екс-зама голови МВС Гогілашвілі після звільнення чомусь надали охорону СБУ.

Фото: Фейсбук