Сьогодні близько 10 години у будівлю Кабміну увірвався чоловік і повідомив, що воно захоплено.

Колишній боєць “Айдару” Володимир Прохнич захопив Кабмін із гранатою РГД.

Що вплинуло на ветерана АТО та чого він хотів домогтися розповів в ефірі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ” його минулий командир Сергій Мельничук.

Як розповів Сергій, Володимир має декілька контузій і тому потребує кваліфікованого обстеження.

“Останнім часом він часто звертався з проблемою головного болю. Є підозри на пухлину в головному мізку. Ми хочемо, аби Володимир пройшов обстеження і слідство мало доступ до цієї інформації”, – розповів Сергій.

Проте на думку його минулого командира, в нього не витримали емоції через свавілля влади й тому він пішов шукати правди, аби на нього звернули увагу.

“Це вже крик душі. Він займався бізнесом, був підприємцем. Після смерті одного з його компаньйонів були проблеми з бізнесом, нерухомістю плюс особисті негаразди. І свавілля чиновників, які ставлять бар`єри і ще більше ускладнюють ці ситуації, тому думаю в нього просто не витримали емоції. Це не вихід, звичайно. Але й не вихід до нас (ред.- ветеранів) ставитися відповідно”, – говорить екс-командир.

Сергій додав, що через те що Україна перенасичена боєприпасами, подібні гранати, якою Володимир погрожував підірвати Кабмін, продавали в загальному доступі. Проте наразі необхідна експертиза, аби довести що це був не муляж.

Нагадаємо, сьогодні близько 10 години у будівлю Кабміну увірвався чоловік і повідомив, що воно захоплено. 

Згодом його затримали: в мережі з`явилися його фото та відео затримання.

Поліція повідомила, що мотивом для чоловіка підірвати будівлю були нібито сварки з дружиною.

Наразі зареєстровано кримінальне провадження  за 4 статтями, по одній зі статей, захоплення заручників, йому загрожує до 15 років.

Також стало відомо, що у чоловіка пухлина.

Фото: facebook