Хлопчика назвали Іваном - на честь батька співака.

 У лідера гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука народився син. Це підтвердили у прес-службі співака і відповідь на запити ЗМІ, не уточнюючи інформацію про матір дитини. У ТСНрозсекретили потенційну обраницю співака та екс-політика.

“Так, у Святослава народився син – Іван Святославович Вакарчук. Хлопчик названий на честь батька Святослава Тато і мама Івана вирішили не розголошувати будь-яку іншу інформацію”, – повідомила прес-служба.

Коли народився Іван, невідомо. В мережі пошируюють дату – 19 серпня, але у прес-службі її спростували. Пара просить усіх поставитись з повагою до їхнього приватного життя.

Кілька різних джерел підтвердили ТСН, нове кохання лідера гурту та мати його єдиної дитини – Євгенія Яцута. Їй 39 років.

Вона генеральна продюсерка провідного українського продакшена Radioaktive Film. Вони знімають рекламу, кліпи, серед яких і для гурту “Океан Ельзи”. Компанія також співпрацювала з HBO над серіалом “Чорнобиль”.

У Євгенії є донька від попереднього шлюбу. У травні цього року, на одному з публічних кінозаходів, її помітили знову вагітною.

Нещодавно у Facebook вона просила друзів допомогти знайти двох цілодобових нянь і про дітей писала вже у множині.

У липні постила спогад з вінком на Івана Купала – із загадковим написом: “Мій вінок таки доплив до призначення”.

Наразі Євгенія не відповідає на телефонні дзвінки. Прес-служба Вакарчука також не спростували та не підтвердили цю інформацію.

До слова, Святослав Вакарчук завжди приховував своє особисте життя. Відомо було, що його цивільна дружина стилістка Ляля Фонарьова, але за 20 років вони не дали жодного спільного інтерв’ю.

На початку червня цього року журналістка ТСН запитала у Вакарчука, чи не одружився він з Лялею, а вже за два тижні він розповів про розлучення на своїй сторінці в соцмережі: “Сталося так, що після понад 20 років наші дороги розійшлися”.

Іван, який народився цього року, – це  перша дитина 46-річного музиканта.

Фото: facebook