Забіг планувалося провести 30 липня, але у зв'язку з терактом, який влаштувала рф в окупованій Оленівці, тоді захід було скасовано.

Оголошено нову дату проведення бігового флешмобу у Києві, який присвячений пам’яті полеглих внаслідок теракту в Оленівці. Подія відбудеться у п’ятницю, 5 серпня, повідомляється у дописі Асоціації родин захисників “Азовсталі” в Telegram.

З допису відомо, що Асоціації родин захисників “Азовсталі” оголосила про нову дату проведення бігового флешмобу у Києві – 5 серпня. Забіг буде присвячено пам’яті полеглих внаслідок теракту в Оленівці.

Зустрічаємося о 19:00 на Трухановому острові (спуск з Пішохідного мосту)… Нагадуємо, що участь у марафоні є безкоштовною, а отримати роздруківку з логотипом та хештегом #runforAzovstal можна буде одразу на місці збору. Там же буде оголошено маршрут у 3 км для колективного забігу. За власним бажанням учасники можуть бігти довгу чи коротку дистанцію, або обрати маршрут самостійно“, – розповіли організатори.

Також наголосили на тому, що до початку забігу для учасників буде проведено інструктаж щодо дій у разі початку в Києві повітряної тривоги.

Обов’язково радимо дослухатися до нього, адже безпека – важливий чинник проведення цього важливого для нас всіх заходу“, – додали в Асоціації.

Крім того, в Асоціації родин захисників Азовсталі підкреслили – забіг у столиці не матиме фінішу і не завершить марафон.

Фініш проекту буде по поверненню додому всіх полонених героїв “Азовсталі“, – йдеться в повідомленні.

Охочі взяти участь у флешмобі повинні заново зареєструватися, оскільки форма на попередній захід уже недійсна. Реєстрація для участі за посиланням.

Зауважимо, що забіг планувалося провести 30 липня, але у зв’язку з жахливими терактом, який влаштувала рф в окупованій Оленівці, захід було скасовано.

Фото: Фейсбук