Співвласник ресторану назвав такую акцію - білим PR для компанії.

Фото “заблокованого” ресторану з’явились в соцмережах 6 листопада.

У дописі під фото вказано, що ресторан свідомо ігнорував карантинні обмеження.

На таку акцію та пости про неї у соціальних мережах на своїй сторінці у Facebook відреагував співвласник ресторану Максим Богданович.

“Дуже схоже на Чорний PR, але за коментарями на той пост видно, що це навпаки Білий PR і ми отримали ще більше підтримки”, – зазначив чоловік.

Він зауважив, що це дуже схоже на інформаційний викид, і вони нікого не змушують відкриватися і наслідувати їх приклад. Також, він наголосив, що ніяких штрафів ресторан не отримує.

“Немає штрафів! І не буде. У нас є друзі підприємці, які 250 незаконних протоколів скасували в суді. Засоби масової інформації не пишуть, як у Nebos все добре, інакше інші захочуть. Пишуть як карають. Ви не діти, щоб вас карати”, – написав співвласник ресторану.

Він закликав людей не боятися, і не піддаватися на провокації.

Раніше ресторан “Небос” заявив, що є “територією вільних людей” і не буде обмежувати відвідувачів – впускатиме людей в приміщення без масок і сертифікатів, поклавши відповідальність за їх здоров’я на них самих. Лише попросив потенційних відвідувачів залишатися вдома, якщо ті почуваються зле і мають температуру.

25 жовтня Держспоживслужба в місті Києві заявила, що наклала на ресторан 3 штрафи за порушення карантинних обмежень. У ресторані ж кажуть, що жодних штрафів не отримували. Додали, що будуть спілкуватися лише з президентом Володимиром Зеленським.

Фото: Телеграм