Загалом у столиці вже 37 бронзових міні-скульптурок проекту “Шукай!”.

У Києві по вул. Богдана Хмельницького, 56А встановили нову міні-скульптуру проекту “Шукай”, присвячену “Привидові Києва”. Про це розповіла координаторка проєкту Юлія Бевзенко.

За її словами, ідея зробити скульптурку виникла в перші дні вторгнення російських окупаційних військ, коли з’явилася інформація про українського військового льотчика-аса.

Пізніше стало відомо, що це збірний образ бійців 40-ї бригади тактичної авіації, які боронять небо над столицею та Київською областю.

До роботи над мініатюрою залучила скульпторку Анну Роздорожнюк із Хмельницького. Саме в це місто я тимчасово переїхала в перші тижні повномасштабного наступу. А до Києва повернулася вже з готовим макетом, з якого скульптурку виготовили в бронзі. Прикмета скульптурки: Мене торкнись – перемогу наблизь. Меценат скульптурки: родина Босенків” — повідомила Бевзенко.

Поряд із “Привидом Києва” також встановлені мініскульптурки “Серце Амосова”, “Київський велосипедист”, “Негайна допомога”, “Гелікоптер Сікорського”, “Золоті ворота” і “Київський комп’ютер”, вказує Бевзенко.

Загалом у столиці вже 37 бронзових міні-скульптурок проекту “Шукай!”.

Раніше ми писали, що японську мангу про “Привида Києва” видадуть українською.

Фото: Фейсбук