На місцевому ринку наразі зібралося багато людей та правоохоронців.

Про це повідомили на Facebook-сторінці «Київ Оперативний».

«Ранок на Регенераторній, 4, почався з прибирання МАФів. Багато представників Благоустрою, поліції та Мунікипальної охорони. Мабуть, щоб не було повторення такого, як на Троєщині», – зазначили в дописі.

На відео можна побачити, що біля тимчасових споруд є чимало правоохоронців. Водночас на Facebook-сторінці Муніципальної варти Києва вже понад годину триває пряма трансляція з місця події.

Під час живого включення можна спостерігати за тим, як деякі нібито власники МАФів перешкоджають діяльності фахівців благоустрою. Інформації щодо фізичного супротиву та сутичок поки не надавали.

На Facebook-сторінці Kyiv Online опублікували відео, на якому можна побачити, що між правоохоронцями та, ймовірно, підприємцями розпочалися штовханина.

Владислав Трубіцин, голова Постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою, на своїй Facebook-сторінці повідомив, що до кінця дня планують прибрати 40 незаконних МАФів. Водночас порядок на місці демонтажу тимчасових споруд охороняють близько 200 правоохоронців.

У програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» директор Київблагоустрою Микола Бойко розповів, що всі МАФи вивезуть на спеціальний штрафмайданчик.

«Демонтовані споруди будуть на штрафмайданчику Київблагоустрою. Якщо власники захочуть їх забрати, то вони зможуть це зробити, якщо сплатять наші витрати з демонтажу цих споруд. Але попереджую всіх власників, що на це ж місце ставити МАФи не рекомендую, адже ця територія має бути звільнена від незаконної торгівлі», – наголосив Микола Бойко.

Окрім цього, Ольга Носовець, прес-секретарка Київблагоустрою, розповіла, що під час демонтажів були застосовані газові балончики.

Станом на 12:00 на вулиці Регенераторній, 4, сутички між правоохоронцями та власниками МАФів закінчилися.

Нагадаємо, минулого тижня в Києві прибрали майже півтори сотні МАФів.

Фото: скріншот