Поліцейські Києва таким чином провели навчання з виявлення підозрілих предметів біля адмінбудівель.

Про це повідомляє Поліція Києва.

Зазначається, що на прилеглій до Верховної Ради України території в умовах, максимально наближених до реальних, працівники різних підрозділів поліції Києва спільно зі співробітниками Управління державної охорони України відпрацювали алгоритм дій при виявленні підозрілих предметів.

Одна із задач навчань полягала в оперативному реагуванні пішого наряду поліцейських, які несуть службу в урядовому кварталі, зокрема працівників полку особливого призначення № 2, на підозрілу річ.

Друга легенда – до поліції Києва на спецлінію 102 надходить повідомлення про сумку, яку виявили біля адмінбудівлі.

Патрульні огороджують територію навколо, ймовірно, небезпечного предмета. Після вибухотехніки, аби запобігти неконтрольованому вибуху, застосовують пристрій для радіоперешкод. Далі робота кінолога зі службовою собакою, які оглядають підозрілий предмет на наявність вибухових речовин.

Наприкінці, за допомогою рентгенографічного комплексу  перевіряють вміст сумки, яку згодом поміщають у вибухозахисний контейнер для подальшого знищення.

У разі, якщо до поліції надходить виклик про виявлення підозрілого предмета, правоохоронці зобов’язані оперативно реагувати та виїжджати на місце події.

Фото: facebook