Родичі майже не мають можливості попрощатися з померлими.

У Києві біля моргу міської клінічної лікарні № 3 щодня стоїть велика кількість катафалків. Повідомляє OBOZREVATEL.

Один з лікарів на умовах анонімності розповів, що в основному серед померлих — люди з Covid-19. За його словами, до лікарні привозять людей з Деснянського та Дніпровського районів столиці. Померлих забирають відразу з двох моргів — комунального та приватного.

«Морг працює щодня і катафалки забирають померлих постійно — в нашу лікарню привозять людей з Деснянського та Дніпровського районів столиці. Небіжчиків показують родичам перед тим, як віддати, і одразу ж забивають труни — прощатися з покійними забороняється. Звичайно, там не тільки померлі від коронавірусу, але і з іншими хворобами. У нас тут діє два морги — комунальний і приватний. Там теж постійно забирають покійних», — розповів медик.

Kyiv Media

Kyiv Media

За його словами, кількість хворих, яких привозять в лікарню, зростає постійно. Зараз вирішується питання, щоб в найближчий тиждень перевести цю медустанову на прийом тільки пацієнтів з COVID-19.

Kyiv Media

«Лікарям важко, але вони поки справляються. Кисню теж вистачає. Якщо говорити про забезпечення ліками, то це не секрет – люди все ж змушені деякі купувати за свої кошти, і не завжди це дешеві медикаменти», — підсумував лікар.

Нагадаємо, раніше в Києві помітили черги з карет швидкої допомоги.

Фото: obozrevatel