«Це буде знак, що ми непереможні» — кажуть в зеленбуді.

На розв’язці біля станції метро «Лівобережна» відтворять зображення з марки із російським кораблем. Про це повідомив директор КП УЗН Дніпровського району Євген Ковшун.

Зараз працівники підприємства висаджують дерева, кущі та квіти у парках, скверах та вулицях, дбають про клумби, підстригають  траву.

«Перший місяць війни був особливий, місто було в напівоблозі і багато наших співробітників, що мешкають у області, не могли добратися. Якщо виміряти, то перший місяць ми працювали десь на 40%, у квітні на 70%, а зараз уже на всі 100% потужності — готуємося до літнього сезону», — розповідає  Ковшун.

Крім того, зеленбудівці допомагають військовим. У березні — споруджувати фортифікаційні споруди, а нещодавно розбирати їх там, де вони уже не потрібні та впорядковувати ці ділянки. Спецтехніка підприємства працювала для укріплення оборони столиці: екскаватори, навантажувачі, маніпулятори. Один автобус передали для ЗСУ через військкомат.

Він зізнається, що зараз працівники готують великий сюрприз усім киянам. На розв’язці біля станції метро «Лівобережна» створять велику клумбу за мотивами знаменитої марки про російський корабель: солдата та “москву” на синьо-жовтому тлі.

«Це буде знак, що ми непереможні. Є герої на війні, а наше завдання формувати позитивний настрій у серцях людей, віру і надію, що все буде гаразд, і ми чекаємо нашу Перемогу», — каже Євген Ковшун.

Нагадаємо, нещодавно на благодійному аукціоні марку з “русским корабльом” продали за 5 млн грн.

Фото: Фейсбук