Споруду побудували замість зруйнованого моста.

Про це повідомив голова гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба.

За його словами, відсьогодні біля села Стоянка під Києвом на трасі М-06 Київ – Чоп запрацювала тимчасова переправа через річку Ірпінь. Споруду побудували замість зруйнованого моста.

Крім цього, розпочались підготовчі роботи по влаштуванню переправи через річку Таль та дороги з твердим покриттям в селі Рудня-Тальська.

Пріоритетною в регіоні стала Житомирська траса, де не лише зруйнована інфраструктура, але й сама траса була полем битви, уточнює міністр інфраструктури Олександр Кубраков. Тому оперативно почали розчищати трасу, і паралельно будувати тимчасову об’їзну дорогу.

“У кооперації з військовими за 13 днів звели тимчасову білощебеневу дорогу з переправою через річку Ірпінь та встановили дорожні знаки. Дорогою можуть користуватись переважно легкові та маловантажні авто. Тому великоваговий транспорт поки буде користуватись вже наявними обхідними шляхами”, – пише міністр.

Він зазначає, що це тимчасове рішення – паралельно ведуться роботи з демонтажу зруйнованого мосту, і вже за кілька місяців плануємо побудувати та відкрити один проїзд новим мостом на трасі М-06.

Фото: Телеграм