Комунальники розбирають незаконно встановлені споруди.

Як це повідомляє сайт КМДА, наразі триває демонтаж торговельних рядів на проспекті Порика та вулиці Світлицького. У власників точок немає дозвільних документів на їх розміщення — повідомив т.в.о.  «Київблагоустрою» Микола Бойко.

«На сьогодні 14 тимчасових споруд уже переїхало на штрафний майданчик. Загалом ми маємо доручення від Департаменту міського благоустрою демонтувати понад 60 об’єктів, що знаходяться біля ринку «Виноградар». Тож роботи триватимуть ще не один день» – зазначив Бойко.

Він також наголосив, що на припис інспектора благоустрою власники кіосків надавали копії договорів на проведення ярмарків. Цей договір укладався між власником земельної ділянки ринку та підприємцями.

«Ми направили відповідні запити до департаментів… Від Департаменту земельних ресурсів отримали відповідь, що кіоски перебувають поза межами зазначеної земельної ділянки. Що стосується договорів, то відповідно до розпорядження КМДА, адресний перелік ярмарків подає Департамент промисловості та розвитку підприємництва. Ці адреси відсутні в переліку місць регулярного проведення ярмарків» — пояснив чиновник.

В «Київблагоустрої» вважають, що звільнення частини території біля ринку «Виноградар» дозволить трохи розвантажити рух транспорту та дасть змогу людям нарешті ходити тротуарами.

Сьогодні ми писали про те, що у Києві збираються демонтувати ще майже 90 МАФів-нелегалів у різних районах.

Фото: фейсбук