В ЗСУ офіційно повідомляли, що цей канал є російським проектом.

Білборд з рекламою Telegram-каналу «НачШтабу» з’явився на Повітрофлотському шляхопроводі у Києві. Про це повідомляють texty.org.ua.

Канал представлений як україномовний, рекламне повідомлення також виконане українською мовою. Неподалік місця, де стоїть білборд, розташоване Міністерство оборони України та Генеральний штаб ЗСУ.

На початку цього року Управління стратегічних комунікацій апарату головнокомандувача ЗСУ повідомляло, що канал «НачШтабу» є російським проектом, який «не має відношення до Збройних Сил України».

«Теlegram-канал «НачШтабу» позиціонується як майданчик, де українські військовослужбовці можуть поділитися тим, що «наболіло». У мережевих обговореннях подробиць військової служби можуть фігурувати дані про місця дислокації військових частин, чисельність та склад підрозділів, стан техніки, озброєння тощо. Саме ця інформація для противника «на вагу золота» — йдеться у повідомленні.

Ще одним російським каналом, який веде аналогічну діяльність в Україні, в ЗСУ називали канал «Черговий ООС».

Повідомлялося також, що на дані цих каналів начебто часто посилаються російські пропагандистські медіа та медіа, що працюють на території України, яку контролюють проросійські терористичні угруповання.

Фото: Фейсбук